Chcemy być kreatywną firmą wprowadzającą nowe usługi
z wykorzystaniem zaplecza technologicznego.

Dzięki posiadanym kompetencjom doradczym jesteśmy w stanie zaproponować współpracującym z nami Partnerom rozwiązanie poprawiające ich sprawność organizacyjną i efektywność biznesową przy jednoczesnym budowaniu trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

Misją  Podkarpackiego Domu Ubezpieczeń Sp. z o.o. jest dostarczenie  Klientom kompleksowej usług ubezpieczeniowych poprzez wybór najlepszych i dopasowanych do indywidualnych wymagań rozwiązań organizacyjnych, finansowych i ubezpieczeniowych.

Pracuje dla nas doświadczony, kompetentny i merytoryczny zespół pracowników oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne stanowiące zaplecze spółki. Współpracujemy z największymi zakładami ubezpieczeń działającymi w Polsce.

Jesteśmy firmą ukierunkowaną na sukces z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych niezbędnych do współpracy z naszymi Klientami oraz Partnerami. Budujemy nasze relacje ze wszystkimi współpracowniki w sposób całkowicie transparentny.

Napisz do nas!

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę?

Wypełnij formularz!

Skontaktujemy się z Tobą!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Podkarpacki Dom Ubezpieczeń Sp. z o.o., ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów