Oferta - Zdrowie

CO TO JEST UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE?
Coraz więcej osób z powodu niezadowalającego poziomu usług oferowanych przez powszechny system opieki zdrowotnej, decyduje się na prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Ubezpieczenie umożliwia dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów, szeregu badań diagnostycznych w bardzo krótkim czasie. Polisa zdrowotna usprawnia cały proces leczenia, w zamian za składkę unikamy sytuacji, w której musielibyśmy ponosić wysokie koszty każdorazowej prywatnej wizyty u lekarza. W ten sposób oszczędzamy zarówno tak cenny dziś czas jak i pieniądze.

ZAKRES OCHRONY
Pakiety medyczne zwykle obejmują zakresem szereg specjalistów i obszerny katalog badań. Procedura zamówienia wizyty najczęściej polega na wykonaniu jednego telefonu na infolinię ubezpieczyciela, który umawia w dogodnym dla nas terminie spotkanie z lekarzem i rozlicza koszty.

DODATKOWE INFORMACJE
Istnieje również opcja tzw. refundacji, czyli zwrotu kosztów wizyt u lekarzy oraz badań. Wystarczy faktura oraz skierowanie na badanie, jeśli jest wymagane. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i przede wszystkim naszego zdrowia.